Ünlü oyuncu Rebel Wilson kraliyet üyesini açığa çıkarıyor… Seks partisine davet etti

Hollywood’un ünlü isimlerinden biri olan Rebel Wilson, son günlerde kaleme aldığı anı kitabıyla gündemden düşmüyor. Önce Sacha Baron Cohen ile ilgili yaptığı bomba etkisi yaratan açıklamalarla dikkat çeken Wilson, bu defa da Kraliyet Ailesi hakkında yazdıklarıyla şaşırttı.

Wilson, kendisini uyuşturucu dolu bir seks partisine davet ettiğini iddia ettiği Kraliyet Ailesi üyesinin kimliğini açıklamasa da kim olduğuna dair üç ipucu verdi. Wilson, Kraliyet Ailesi’nden bir üyenin kendisini ABD’li bir teknoloji milyarderinin evinde uyuşturucuyla dolu bir seks partisine davet ettiğini iddia etti.

Avustralyalı oyuncu, bu kişinin kimolduğunu açıklamasa da üç ipucu veriyor: Kendisi erkek, olay 2014’te yaşandı ve taht sıralamasında on beşinci veya yirminci sırada.

“Rebel Rising” adlı anı kitabında, bir erkek arkadaşına “Daha fazla kıza ihtiyacımız var” diyen Kraliyet üyesinden bahsetti.

Kitapta yazdıklarına göre ortaçağ temalı parti Los Angeles’ın hemen dışındaki kiralık bir çiftlikte düzenlendi. Wilson, partide erkeklerin tarlada at sırtında mızrak dövüşü yaptığını ve deniz kızı gibi giyinmiş kızlarla dolu bir yüzme havuzunun bulunduğunu iddia ediyor. Evin genişliği ve izole konumu nedeniyle konuklara geceyi geçirebilecekleri odalar da tahsis edildi.

Wilson, uyuşturucuların açıkça tepsilerde dağıtıldığını anlatıyor. Havai fişek gösterisinin ardından, adı açıklanmayan bir adamın, içinde şekere benzeyen ama aslında MDMA ilacı olan bir tepsiyle ortaya çıktığını ekledi. Bunların ne için olduğunu sorduğunda adam, “Ah, bu seks partisi için… Seks partileri normalde bu sıralarda başlar” diye yanıt verdi.

Kitabın başlarında şunu iddia ediyordu: “Beni davet eden, Britanya tahtının on beşinci ya da yirminci sırasındaki adam, arkadaşıma ‘Daha fazla kıza ihtiyacımız var’ demişti.”

Wilson, o sırada bakire olduğunu ve partinin gizli kameralar tarafından çekilmiş olabileceği endişesinden kurtulamadığını yazıyor.

Oyuncu ayrıca aynı sıralarda hafta sonunu Ürdünlü bir prensle geçirmesi için kendisine 2 milyon dolar teklif edildiğini de iddia ediyor. Bu tür bir teklifin neleri içereceğini sektöre sorduğunu ve kendisine bir noktada prensle yatmasının beklendiğinin söylendiğini belirtiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x