Gerard Pique genç sevgilisi Clara Chia Marti ile Barselona’da görüntülendi!

Emeklilik kararı alan Barcelona’nın yıldız futbolcusu Gerard Pique (37) ile dünyaca ünlü şarkıcı Shakira’nın (47) aşkı 2022’de sona ermiş; 11 yıldır mutlu bir birliktelik sürdüren çiftin ilişkisinin bitmesinin sebebinin ihanet olduğu ortaya çıkmıştı.

İki çocuğunun babasının üniversite öğrencisi Clara Chia Marti (25) ile aşk yaşadığını öğrenen Shakira, yaşanan skandalın ardından Bacelona’dan ayrılarak iki çocuğuyla birlikte ABD’ye yerleşmişti.

HAVALİMANINDA GÖRÜNTÜLENDİLER

Aşkları tam gaz devam eden Clara Chia Marti ile Gerard Pique, önceki gün Barselona’da havalimanında objektiflere takıldı.

Madrid’deki Krallar Ligi finalinden dönen ikiliden Clara, siyah beyaz çizgili bir pantolon, beyaz bir tişört ve siyah deri ceket giyerken; Gerard ise fermuarlı eşofmanı ve beyaz tişörtüyle rahat bir görünüm sergiledi.

“HAYATIMDAKİ İNSANA SADIK KALDIM”

Pique, Marti ile görüntülenirken; Shakira ise Marie Claire’a röportaj verdi. Hayatta fedakarlık yapmak ve ilişkilerinde sadık olmak hakkında konuşan şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

Babama benzeyen, çocuk sahibi olacağım ve sonra sonsuza kadar birlikte olmak için planlar yapacağım o adamı arıyordum. Hâlâ birbirlerine çok aşık olan ebeveynlerim gibi olmak istiyordum. Bunun için pek çok fedakarlık yaptım. Hayatımdaki insana sadık kaldım. Ama bazen işler planlandığı gibi gitmez ve hayatınıza devam edersiniz…

“AŞKA İNANMADIĞIMI SÖYLEYEMEM”

Aşka hâlâ inandığını da ısrarla vurgulayan ünlü isim, “Aşka inanmadığımı söyleyemem çünkü 50 yıldır birlikte olan anne ve babamın örneğini görüyorum; birbirlerinin gözlerinin içine nasıl baktıklarını, el ele tutuştuklarını ve birbirlerinden ayrı yaşayamadıklarını görüyorum. Aşka tanık oldum, sadece ben o kadar şanslı olamadım” dedi.

“Tek eşlilik bir ütopyadır” diyen Shakira, “Ama yaptıklarımın karşılığını başka şekillerde; hayranlarımın, çocuklarımın ve gerçek dostlarımın sevgisiyle aldım” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir